Slider

  • images/slide/1.jpg
  • images/slide/2.jpg
  • images/slide/3.jpg
   

logo

   

IV Dzień Rodzinny

Szczegóły

W sobotnie przedpołudnie, 31 maja 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dąbrowie nad Czarną odbyło się IV spotkanie z okazji Dnia Rodziny pod hasłem ?Mama, tata i ja?. Każda okazja jest dobra, aby spotkać się i wspólnie spędzić czas, ale ten dzień był szczególny, gdyż świętowaliśmy Dzień Matki, Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka.

Dzieci z klas 0-VI przygotowały dla rodziców występy artystyczne ? wiersze, piosenki, tańce i skecz - a wszystko po to, by podziękować im za codzienny trud i serce wkładany w ich wychowanie.

Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Aleksandrów ? Dionizy Głowacki, który pogratulował dzieciom występów i złożył życzenia uczniom i rodzicom z okazji ich święta.

Później dla dzieci i rodziców zaplanowano gry i zabawy sportowe. Wszyscy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w grze w siatkówkę, piłkę nożną i innych dyscyplinach.

Na zakończenie uczestnicy spotkali się przy wspólnym poczęstunku. Liczny udział dzieci i rodziców, oraz piękna pogoda sprawiły, że ten dzień minął szczególnie miło. Dziękujemy organizatorom ? Radzie Rodziców i nauczycielom za przygotowanie imprezy.

IV Dzień Rodzinny

IV Dzień Rodzinny

   
© by Wojciech Wójcik