• images/slide/1.jpg
  • images/slide/2.jpg
  • images/slide/3.jpg
   

logo

   

SIATKARSKIE ?PEREŁKI? Z DĄBROWY NAD CZARNĄ

Szczegóły

W dniu 19 marca 2016r. uczennice klasy IV brały udział w drugim turnieju eliminacyjnym mini piłki siatkowej Kinder+Sport. Mimo, iż w naszej szkole są tylko trzy uczennice z rocznika klasy IV, a są to: Nejman Julia, Lewandowska Agnieszka i Wójcik Elżbieta, to wygrały kolejny turniej i awansowały do półfinałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które mają odbyć się 23.04.2016r. w Tuszynie. 

Na tym nie koniec sukcesów  siatkarek z Dąbrowy. Dzień wcześniej w Tomaszowie Maz. nasza reprezentacja szkoły rywalizowała w półfinałach Mistrzostw Województwa SZS zajmując 2 miejsce. Skład drużyny: Wójcik Kamila, Chuda Malwina, Waszczyk Kinga, Wójcik Milena, Bielicka Łucja, Żarska Roksana, Pietras Magdalena, Filipowska Julia i Lewandowska Agnieszka. 

Ponadto uczennice klasy VI wzmocnione koleżankami z Sulejowa wzięły udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej ?JOKERY 2016?. Była to wspaniała lekcja i możliwość nauki ?kunsztu siatkarskiego? od najlepszych zawodniczek w Polsce. Statuetkę MVP drużyny zdobyła Kamila Wójcik. Dwunastogodzinny pobyt dziewcząt na hali sportowej ?umilali? rodzice siatkarki z Sulejowa sponsorując: pizze, napoje, batony, czekolady, cukierki, mandarynki. Dziękujemy!

Siatkarki gorąco dziękują za umożliwienie udziału w zawodach, za realizację swoich dziewczęcych planów, za umożliwienie aktywnej formy ruchu: Wójtowi Gminy Aleksandrów  Panu Dionizemu Głowackiemu, radnym Gminy Aleksandrów, Prezesowi LKS ?BŁYSK? Aleksandrów Panu Waldemarowi Jęckowi, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Dąbrowie nad Czarną Panu Zdzisławowi Brandysowi oraz Kochanym Rodzicom.

 

Siatkarki z Dąbrowy

   
© by Wojciech Wójcik