Slider

  • images/slide/1.jpg
  • images/slide/2.jpg
  • images/slide/3.jpg
   

logo

   

Zdalne nauczanie!

Szczegóły

W związku z zawieszeniem zajęć z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa uruchamiamy zdalne nauczanie za pomocą zakładki "Zdalne lekcje" od środy 25 marca 2020r., na której nauczyciele będą systematycznie umieszczać materiały dla uczniów oraz instrukcje do samodzielnej nauki w domach zgodnie z obowiązującym planem nauczania. Bardzo prosimy o poważne potraktowanie kwestii nauczania na odległość. Sytuacja zmusza nas do zastosowania niecodziennych środków, w tym nowych technologii, w sposób, w jaki do tej pory nie był przez nas stosowany na tak dużą skalę.

(Do wtorku 24 marca 2020r. lekcje dla dzieci były w "Materiale dla uczniów")

________________________________________

Kochani Uczniowie!

Proszę aby sprawę pobierania nauki na odległość potraktować  bardzo poważnie. Ograniczenia technologiczne sprawiają, że my, nauczyciele, nie będziemy mieć takich możliwości prowadzenia lekcji  jak podczas tradycyjnych lekcji w szkole. Dlatego też usilnie prosimy, aby Wasza praca w domu była samodzielna, uczciwa i rzetelna. Prosimy o systematyczne prowadzenie zeszytów, uzupełnianie  ćwiczeń i wykonywanie zadań zlecanych przez nauczycieli. Od Waszej samodyscypliny i samokontroli oraz poczucia obowiązku i odpowiedzialności będzie zależało to, jaką wiedzę zdobędziecie. My, nauczyciele, będziemy w miarę możliwości pomagać Wam w tym trudnym zadaniu.

Drodzy Rodzice!

W ogromnej mierze to od Was będzie zależał przebieg nauczania na odległość. Prosimy Was o wspieranie dzieci oraz o wzmożenie kontroli nad ich pracą.

Prosimy też o sprawdzanie na bieżąco informacji, oraz komunikatów dotyczących aktualnych spraw związanych ze szkołą i nauczaniem, które będą zamieszczane na stronie szkoły.

   
© by Wojciech Wójcik